Oprogramowanie CAD 2D/3D
Od 2011 roku w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi wykorzystywane jest oprogramowanie ProgeCAD. Wszyscy studenci oraz pracownicy naukowi mogą wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie ProgeCAD do celów naukowych i niekomercyjnych bez żadnych opłat, korzystając z licencji edukacyjnej udzielonej Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Jakiekolwiek inne użycie jest naruszeniem warunków licencyjnych i będzie według aktualnych przepisów sankcjonowane.

KORZYŚCI
ProgeCAD Professional to funkcjonalne oprogramowanie do projektowania 2D/3D. ProgeCAD można wykorzystać jako alternatywę powszechnie znanego programu AutoCAD. ProgeCAD umożliwia wczytywanie i zapisywanie rysunków w formacie *.dwg i *.dxf, umożliwia również tworzenie rysunków, edytowanie, modyfikacje oraz zaawansowane funkcje drukowania. Wspiera rysowanie za pomocą poleceń rysowania 2D i 3D. Posługiwanie się programem jest analogiczne do posługiwania się AutoCAD-em, dlatego też z łatwością będą mogli Państwo przejść na progeCAD. ProgeCAD pracuje na bazie IntelliCAD 6.6 z zapewnioną kompatybilnością środowiska i rysunków z AutoCAD i AutoCAD LT. Więcej...

Dostawcą szkolnej wersji 2D/3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

Pobierz ProgeCAD 2014 Professional

Klucz licencyjny do aktywowania pełnej wersji programu jest udostępniany w dziekanacie uczelni, również za pośrednictwem wirtualnego dziekanatu.

ProgeCAD na Facebooku